Login or Subscribe (Optional)
 

Inbjudan  Anmälningsformulär  Anmälda deltagare  Ändring/Strykning    © Send-It    Manual (PDF/ENG) 

Solnakampen lördagen den 14 mars 2020
Anmälan senast fredagen den 6:e mars 2020

Rad Antal Klubb Förnamn Efternamn Grad Kategori
11Ekerö Budo TyraNORBERG4k U11
21Havsörnens JK Alicia WIDHOLM5k U9
32 SaraLIMERICK5k U9
43 Wictor ABRAHAMSSON5k U13
51IF Dojo Norrköping NoelÖSTBERG5k U13
61IK Södra AlbinLINDEFJÄRD4k U13
72 AxrorSAIDRASULOV5k U13
83 EmilLINDEFJÄRD5k U9
94 FelixERICSSON5k U11
105 IsakERICSSON4k U11
116 KevinFRISTEDT5k U11
127 LeviBREDIN5k U13
138 NikolozABASHISHVILI6k U13
149 SebastianLINDEFJÄRD3k U13
1510 TaimurazGALAZOV6k U11
1611 GrygoriyTRETYAK4k U9
1712 GöstaDAHLGREN6k U13
1813 IsabelleGUSTAFSSON6k U9
1914 JosefLARSSON5k U11
2015 MaxSEVERINSSON5k U11
2116 PerKARUMO5k U9
2217 TimÖBERG SELLSTONE4k U11
2318 TobinKANTOR SJÖBERG5k U9
241Knivsta JK Kai-LiHÖGBACK5k U11
252 LeoCOHEN3k U13
263 LeonorFARHAND4k U11
274 MaxELSÉN4k U13
285 MånsELSÉN5k U11
296 Oscar EVANS4k U11
307 SamCOHEN5k U11
318 VidePETTERSSON4k U13
321Kristinehamns JK KFUM MatheusJAKOBSSON5k U13
331Nacka JK AmélieCANON4k U11
342 ElinaSIROLA5k U13
353 EliseTENGROTH5k U13
364 LeaTHORELL5k U11
375 MarieWIDENGREN5k U13
381Norrköpings JK IsabellaSÖDERHOLM4k U13
392 JakobSVENSSON4k U13
403 LeonMAGNUSSON4k U11
414 NadjaLARSSON5k U13
425 TimMAGNUSSON5k U9
431Saltsjö JK AgnesGRANHOLM5k U9
442 AgnesKRISTOFFERSSON5k U9
453 AlexanderFLYGARE5k U9
464 AlexanderNILSSON5k U13
475 ElliotERIKSSON5k U9
486 ElvisLEMONE5k U11
497 IsacBEXANDER6k U11
508 LennoxSCHÖRLING6k U11
519 MaxPETTERSSON5k U13
5210 MikaelLINDGREN5k U9
5311 OscarBEXANDER5k U9
5412 WilliamCHIANG4k U13
5513 ZebRÖNNLUND6k U11
561Solna Judoklubb AlexandrJÖNSSON4k U13
572 ArvidKÄRSRUD-AHLBERG6k U11
583 AvaniRAJE6k U11
594 BillHEIMDAHL5k U11
605 EdgarHEIMDAHL6k U11
616 EllenWERNQVIST5k U11
627 EricSUNESSON4k U13
638 ErikRISSLER5k U11
649 HannesBANG6k U9
6510 IsakPÁLMARSSON5k U11
6611 LinaGIRDZIJAUSKAS6k U9
6712 LukaGIRDZIJAUSKAS5k U11
6813 MatteusBERNATH6k U11
6914 MilioVACCHI LAGERSTRÖM5k U11
7015 SixtenSTRAND5k U11
7116 SofiaELEBORG6k U11
721SPIF Judo AlexanderGAMAR5k U13
732 Lia HANSSON5k U11
743 LudvigMOLANDER4k U11
754 MärtaFRIZELL5k U11
765 ViggoMOLANDER5k U9
776 WiggoHOLMBERG5k U11
781Stockholms JK AlfredKARLSSON5k U9
792 AlvaANDERSSON5k U13
803 AndreFODERUS6k U9
814 AngelaLIMERICK6k U11
825 ArchilKAKHNIASHVILI6k U11
836 CorneliusISBERG4k U11
847 EdwardMARKY6k U9
858 ElliottÅNESTRAND6k U9
869 EmelieKENNE6k U9
8710 EmiliaLOPEZ5k U9
8811 GuramiTSIKLAURI4k U11
8912 Hanna LARSSON4k U13
9013 LevFORMENCO5k U9
9114 Lucas WICKSELL5k U13
9215 LukaVASSENA6k U9
9316 MarkusKENNE5k U11
9417 MelkerKHILSTRÖM6k U9
9518 MichelleFODERUS5k U13
9619 NassimPOBLOCKI4k U11
9720 NorahDIMETRIOU6k U9
9821 Petter TANDE4k U13
9922 VilhelmAHLGREN6k U9
10023 WalterMARKY6k U13
1011Stockholms Judo Dojo Alexander LINDVALL 3k U13
1022 Carl AGHAJANGAN 4k U9
1033 Greta HAMMAR 3k U13
1041Tyresö Judo & Jujutsuklubb OscarNORGREN6k U9
1052 AlvaSTAREMO6k U11
1063 ErikSCHOUGH5k U9
1074 JennaCEDERBERG4k U11
1085 NilsLÖNNBERG5k U11
1096 PetterRYBERG6k U11
1107 ToveRYBERG6k U9
1111Täby JK AdamTEPSUEV6k U11
1122 AgnesGRANBERG6k U11
1133 AkhmedTEPSUEV6k U9
1144 AleksandrKALINOVSKIY4k U13
1155 ElliottERIKSON5k U13
1166 ErikRISBERG6k U9
1177 FrankLINDBOM6k U11
1188 GlebIZIUMTSEV6k U9
1199 GretaBERGMAN6k U11
12010 Jón EskilTHORGRIMSSON5k U11
12111 LeoHELLSTRÖM5k U13
12212 LevIZIUMTSEV6k U13
12313 LunneMALMLUND6k U13
12414 OskarWESTLUND6k U9
12515 RickardHERLENIUS5k U11
12616 SamirUSMONOVA5k U11
12717 SimonWISTRAND6k U13
12818 WilhelmWESTLUND6k U11
1291Upplands Väsby JK ErikNYELAND5k U11
1302 IliyaMOKLYTSYA5k U11
1313 KelliROSQVIST4k U11
1324 LachinTURGANOV5k U11
1335 LeviMAGYARI5k U13
1346 MichelleKUCERA4k U11
1357 OliverWIDE5k U11
1361Åkersberga JKElicia EK6k U11
1372 EliasTILJA5k U13
1383 GrimPAMELIUS5k U11
1394 OliviaGARNICKA5k U13
1405 SagaEK6k U9
1416 ValterTJÄRNBERG6k U9
1427 ViktorSTRÖMSTEDT5k U11

 

 






Copyright © JudoShiai 2020