Samurai Cup 2 8.9.2018 Orimattila

Sarjat

Tulokset

T15-57 (2)
1.BALATKHANOVA HedaMeido-Kan, H:ki
2.ÖSTERLUND DanielaChikara, H:ki
T15+63 (2)
1.MÄKINEN IdaRiihimäen JS
2.NURMELA EmmaTampereen Judo
P15-46 (4)
1.VAUHKONEN RasmusKerimäen Judonoko
2.JUNTUNEN KonstaJoutsan Tarmo
3.OJANNE JustusTyrvään Juro
4.KOSUNEN JimiVoimailuseura Bodonos
P15-50 (10)
1.TOIKKA DmitriiKotkan JS
2.JÄRVINEN Otso-AnteroVoimailuseura Bodonos
3.PÄIVIÖ PatrikRiihimäen JS
3.OZDOEV SuleimanChikara, H:ki
P15-55 (5)
1.KIVELÄ VilleHämeenlinnan JS
2.SAVOLAINEN AkseliLahden JS
3.MATTERO NikoLappeenrannan Kamiza
4.RÄTTÖ ErnoLahden JS
5.SOINI EemeliOulun JK
P15-60 (6)
1.KAARTINEN KasperiJS Sakura, Kuopio
2.AZIZ DijakoLahden JS
3.HIMILÄ AtteNummelan Judo
3.TÄHTIKUNNAS PaavoVantaan Jukara
P15+66 (4)
1.VEDZIZHEV IsmailChikara, H:ki
2.REDSVEN MarkusMikkelin Judo
3.HÄKKINEN JoonasPorin JS Fudoshin
4.WESTERMARCK PyryTurun Judoseura
T18-52 (3)
1.SALONEN PihlaPorin JS Fudoshin
2.BALATKHANOVA EnisaMeido-Kan, H:ki
3.WOOTTEN ElsiTampereen Judo
T18-57 (1)
1.HEINONEN EmiliaOrimattilan JS
T18-63 (7)
1.MIEKKALEHTO RonjaChikara, H:ki
2.VAUHKONEN ErikaChikara, H:ki
3.NURMIKUMPU MillaKoyama, Rovaniemi
3.TEPPO UnnaKoyama, Rovaniemi
T18+63 (3)
1.NIEMI RonjaOulun JK
2.LEPPÄNIEMI VilmaLappajärven Veikot
3.YUOSEF SalmaShirokawa, Porvoo
P18-55 (6)
1.RANTALAINEN AtteMikkelin Judo
2.PETENBERG GermanMeido-Kan, H:ki
3.HAIKULAINEN JoonasLappeenrannan Kamiza
3.KAURANEN AntonNokian Judo
P18-60 (6)
1.ALATALO MyrskyChikara, H:ki
2.KANERVA VeetiKirkkonummen JS
3.TOIKKA GeorgiiKotkan JS
3.KUJANHAARA JoonatanChikara, H:ki
P18-66 (11)
1.DJOUKAEV TurpalHämeenlinnan JS
2.PAJARI ViliTikkurilan Judokat
3.MYLLYLÄ RasmusChikara, H:ki
3.KHIRCHILASHVILI KhirchlaMeido-Kan, H:ki
5.GEISOR JoelShirokawa, Porvoo
5.HEIKKINEN KristianKajaanin JK
7.KOTISALO NooaMikkelin Judo
7.KIELENNIVA JoonasTampereen Judo
P18-73 (4)
1.KANEVETS ArturTikkurilan Judokat
2.HAKKARAINEN SanteriJyväskylä Jigotai
3.HOLOPAINEN JussiTikkurilan Judokat
4.KÜNNAPUU Paul-MartinJudo-Kan, Espoo
P18-81 (5)
1.MANTULIN ArtjomMeido-Kan, H:ki
2.IHANAMÄKI EetuNokian Judo
3.BLOMBERG OtsoTikkurilan Judokat
4.JUHAKOSKI FelixMikkelin Judo
5.IGNATOVICH JesseJS Sakura, Kuopio
N21-52 (3)
1.SALONEN PihlaPorin JS Fudoshin
2.BALATKHANOVA EnisaMeido-Kan, H:ki
3.OINONEN SiniHämeenlinnan JS
N21-57 (1)
1.HEINONEN EmiliaOrimattilan JS
N21-70 (1)
1.LEPPÄNIEMI VilmaLappajärven Veikot
M21-66 (2)
1.DJOUKAEV TurpalHämeenlinnan JS
2.LINDQVIST JonasShirokawa, Porvoo
M21-73 (6)
1.KORHONEN RoopeKajaanin JK
2.OLIN ValtteriVoimailuseura Bodonos
3.SALA MatiasNummelan Judo
3.KOSKINEN SamuliHämeenlinnan JS
M21-81 (4)
1.MÄKINEN OskariNummelan Judo
2.KOKKONIEMI SamuelOulun JK
3.IHANAMÄKI EetuNokian Judo
4.HEISKANEN TimoLahden JS
M21-90 (2)
1.LAMBACKA MarkusKoyama, Rovaniemi
2.HEREA AlexandruTurun Judoseura
M-73 (5)
1.PERTELSON OscarChikara, H:ki
2.TAPIO JoonasOulun JK
3.KOSKINEN SamuliHämeenlinnan JS
4.MAJILDI MahammadOrimattilan JS
M-81 (3)
1.KAEWASA SikkoHämeenlinnan JS
2.TERVONEN TomasChikara, H:ki
3.SALA JuliusNummelan Judo
M-90 (5)
1.HANNULA HenriHämeenlinnan JS
2.SULANDER PetteriMeido-Kan, H:ki
3.LAMBACKA MarkusKoyama, Rovaniemi
4.HEREA AlexandruTurun Judoseura
5.TONTERI JaniJoutsan Tarmo