Green Hill International 2018-06-16/17 Eriksdalshallen

Categories

Results

G13+57 (2)
1.Laura HANHELAOrimattila JC
2.Linnéa GRANVOLDBorlänge JC
G13-Open (4)
1.Riina MYLLYLÄChikara Judo
2.Laura HANHELAOrimattila JC
3.Isla ERKKILÄTampereen Judo
4.Linnéa GRANVOLDBorlänge JC
G13-36 (3)
1.Sofia CORDOVASPIF Judo
2.Ebba PETERSONFrövi JK
3.Emma REBICMariestads JK
G13-48 (4)
1.Riina MYLLYLÄChikara Judo
2.Isla ERKKILÄTampereen Judo
3.Molly STEERStaffanstorps JK
4.Emelie GRANUDDLandvetter JK
B13-Open (5)
1.Aleksi HUKKANENChikara Judo
2.Kristofer PERTELSONChikara Judo
3.Vincent LUNDBERGStockholms JK
4.Elmo KERÄNENSiuntion keido-kan
5.Robin ÖSTERMARKSiuntion keido-kan
B13-30 (3)
1.Oscar ERIKSSONBorlänge JC
2.Wilson TERRA FROBERGStaffanstorps JK
3.Sebastian SAMUELSSONSPIF Judo
B13-34 (7)
1.Alexander MÅRLÖVStockholms JK
2.Marlon DOHLMANNStaffanstorps JK
3.Ludvig Asgeir BJARKHAUG NILSENIppon JK
3.Yaroslav GONCHARUKJudo Center Kharkiv
B13-38 (8)
1.Leo ANDERSSON MORÉNKarlstad JK
2.Vincent LUNDBERGStockholms JK
3.Rasmus SORSANummelan Judo
3.Frank BRINGBYTäby JK
B13-42 (4)
1.Robin ÖSTERMARKSiuntion keido-kan
2.Andreas RABBENIppon JK
3.Vidar LOVANGLinköpings JK
4.Carl ORRBOFrövi JK
B13-46 (4)
1.Ossian BRANDINStaffanstorps JK
2.Luka TRIFKOVICStockholms JK
3.Zacharias EL ZEINSPIF Judo
4.Jesper MOLANDEROrimattila Judo Club
B13-50 (4)
1.Aleksi HUKKANENChikara Judo
2.Kristofer PERTELSONChikara Judo
3.Elmo KERÄNENSiuntion keido-kan
4.Adam ACHOURNJJK
G15-Open (6)
1.Julie MADSENAarhus JK
2.Ingrid NILSSONFrövi JK
3.Riina MYLLYLÄChikara Judo
4.Daniela ÖSTERLUNDChikara Judo
5.Vanessa ROSBÄCKÅlands JK
6.Isabella GHAZINOURUmeå JK
G15-44 (3)
1.Nanna BARAStaffanstorps JK
2.Isabella GHAZINOURUmeå JK
3.Jenny JÖNSSONStaffanstorps JK
G15-48 (5)
1.Ingrid NILSSONFrövi JK
2.Riina MYLLYLÄChikara Judo
3.Isla ERKKILÄTampereen Judo
4.Ella NYKÄNENToodokan
5.Venla MOLANDEROrimattila Judo Club
G15-57 (6)
1.Heda BALATKHANOVAMeido-kan
2.Julie MADSENAarhus JK
3.Vilma ÖBERGStockholms JK
4.Daniela ÖSTERLUNDChikara Judo
5.Tyra LOVANGLinköpings JK
6.Jasmine LUNDBORGTyresö JJK
B15-Open (3)
1.Tome BOKOFOSPIF Judo
2.Benjamin GONZALEZOxelösunds JK
3.Boris TERMATENHelsingborgs JK
B15-38 (7)
1.William EKEROTHKarlstad JK
2.Alexander MÅRLÖVStockholms JK
3.Isabella GHAZINOURUmeå JK
3.Vincent LUNDBERGStockholms JK
B15-42 (4)
1.Rasmus VAUHKONENTampereen Judo
2.Justus OJANNETampereen Judo
3.Leo ANDERSSON MORÉNKarlstad JK
4.Andreas RABBENIppon JK
B15-46 (9)
1.Dennis BJERTNESNJJK
2.Ossian BRANDINStaffanstorps JK
3.Luka TRIFKOVICStockholms JK
3.Mikke MÄKELÄTampereen Judo
B15-55 (6)
1.Martin BREKKE-JENSSENIppon JK
2.Ilya MYADININSPIF Judo
3.Emil WIKMANÅkersberga JK
4.Kristofer PERTELSONChikara Judo
5.Adam ACHOURNJJK
6.Isaac SVEDBERG HOLMBERGUpplands Väsby JK
B15-60 (5)
1.Elmo REBICMariestads JK
2.Benjamin GONZALEZOxelösunds JK
3.Boris TERMATENHelsingborgs JK
4.Isac MILTONTäby JK
5.Aleksi HUKKANENChikara Judo
G18-Open (4)
1.Daniela ÖSTERLUNDChikara Judo
2.Lovisa SCHMIDTStockholms JK
3.Greta NILSSONFrövi JK
G18-48 (4)
1.Felicia GRANUDDLandvetter JK
2.Ingrid NILSSONFrövi JK
3.Nanna BARAStaffanstorps JK
4.Engla LARSSONJK National
G18-57 (7)
1.Enisa BALATKHANOVAMeido-kan
2.Heda BALATKHANOVAMeido-kan
3.Daniela ÖSTERLUNDChikara Judo
3.Emilia HEINONENOrimattila JC
G18-70 (4)
1.Melina ARAMBUROLandvetter JK
2.Maya RIBEIRO NOVAISSPIF Judo
3.Greta NILSSONFrövi JK
4.Daphne BLOMMÉSödertälje JK
B18-90 (2)
1.Alex SEMENENKOGeneration JC
2.Aramais MURADJANFrövi JK
B18-Open (6)
1.Alex SEMENENKOGeneration JC
2.Emil GLADKnivsta JK
3.Aramais MURADJANFrövi JK
4.Juho HYRYMeido-kan
5.Jonatan LINGMERTHJK National
B18-46 (8)
1.Egilsten PIUS AMARASEKARANJJK
2.Rasmus VAUHKONENTampereen Judo
3.Ville MATTSSONStockholms JK
3.Dennis BJERTNESNJJK
B18-50 (4)
1.Kristian RABBENIppon JK
2.Olle HERMODSSONStaffanstorps JK
3.Leon SURATIN WANGENNJJK
4.Martin BREKKE-JENSSENIppon JK
B18-55 (9)
1.Heydar PASHAEVNacka JK
2.Leo GRUBERStaffanstorps JK
3.Miljohn MAXLINStockholms JK
3.Håkon WIRAKIppon JK
B18-60 (5)
1.Esben METZSCHStaffanstorps JK
2.Pelle MATTSSONStockholms JK
3.Eiric AARDALSBAKKEÅkersberga JK
4.Elmo REBICMariestads JK
5.Boris TERMATENHelsingborgs JK
B18-66 (8)
1.Caesar ROHALYJK National
2.Wiliam LINDBLADLandvetter JK
3.Albin MÄNTYLÄUppsala JK
3.Liam SPIBEYUppsala JK
B18-81 (8)
1.Emil GLADKnivsta JK
2.Magnus RABBENIppon JK
3.Elliot ENELLFrövi JK
3.Jonatan LINGMERTHJK National
W21-57 (4)
1.Enisa BALATKHANOVAMeido-kan
2.Emilia HEINONENOrimattila JC
3.Lovisa SCHMIDTStockholms JK
M21-Open (4)
1.Gantulga DASHDORJSPIF Judo
2.Magnus RABBENIppon JK
3.Gabriel KRIPPENDORFNJJK
M21-55 (10)
1.Heydar PASHAEVNacka JK
2.Leo GRUBERStaffanstorps JK
3.Olle HERMODSSONStaffanstorps JK
3.Miljohn MAXLINStockholms JK
M21-66 (8)
1.Pelle MATTSSONStockholms JK
2.Linus JÖNSSONStaffanstorps JK
3.Esben METZSCHStaffanstorps JK
3.Mats SOMMERVOLDIppon JK
M21-73 (6)
1.Gantulga DASHDORJSPIF Judo
2.Magnus RABBENIppon JK
3.Elias MÄNTYLÄUppsala JK
3.Sigurd STOKKEIppon JK
M21-100 (3)
1.Alex SEMENENKOGeneration JC
2.Emil GLADKnivsta JK
3.Gabriel KRIPPENDORFNJJK