Eden Shiai 5.10.2013 Tampere

Sarjat

Tulokset

ET-28 (5)
1.NIKKILÄ EricaNokian Judo
2.SIREN NeaFudoshin, Pori
3.HAUKKALA Iida-MariaSeinäjoen JS
ET-32 (8)
1.SALONEN PihlaFudoshin, Pori
2.ÖSTERLUND DanielaChikara, Helsinki
3.STROM MariannaLahden JS
3.SALASMAA RonjaChikara, Helsinki
5.ERKKILÄ IslaFudoshin, Pori
5.HONKO KaislaTampereen Judo
7.LAHTI GiaRauman JS Samurai
7.VIINAMÄGI JasminOokami
ET-36 (2)
1.BALATKHANOVA HedaMeido-kan
2.IIVONEN EllaFudoshin, Pori
ET-44 (2)
1.HEINONEN EmiliaOrimattilan JS
2.PAAVILAINEN EmmaTurun JS
EP-27 (6)
1.KAURANEN AntonNokian Judo
2.TARKKIO VikkeFudoshin, Pori
3.MÄKELÄ MikkeNokian Judo
3.GUTMANN KasparTarto Do
EP-30 (6)
1.KUJANHAARA JoonatanChikara, Helsinki
2.JAAKONSAARI JereFudoshin, Pori
3.LUKAS AtsTarto Do
3.PÄIVIÖ PatrikRiihimäen JS
EP-34 (8)
1.LEPPÄLÄ JoonaPingviinit, Nurmijärvi
2.JULKUNEN MarcusHyvinkään JS
3.KALA VilleChikara, Helsinki
3.NOORSALU HarryTarto Do
5.LAHTINEN AatuHämeenlinnan JS
5.PUNGA SanderTarto Do
7.PELTOLA AnttoSamurai, Valkeakoski
7.PARKKONEN LeeviFudoshin, Pori
EP-38 (5)
1.KANERVA VeetiKirkkonummen JS
2.MAKKONEN JoelNummelan Judo
3.KUBAEV HamzatTampereen Judo
EP-42 (5)
1.JALAKAS RonanTikkurilan Judokat, Vantaa
2.LAAKSO VeetiNokian Judo
3.ARO JoniJu Shin Kan, Ähtäri
EP+50 (3)
1.NYMAN JoelBodonos, Kerava
2.RAHUORG MartinOokami
3.MIKKOLA Veeti-WaltteriTampereen Judo
DT-32 (3)
1.SALASMAA RonjaChikara, Helsinki
2.ÖSTERLUND DanielaChikara, Helsinki
3.LAHTI GiaRauman JS Samurai
DT-40 (8)
1.SUNDBERG SusannaHontai Judo, Helsinki
2.SUNDBERG JenniHontai Judo, Helsinki
3.KESÄLÄ EeviJudo-Kan, Espoo
3.BALATKHANOVA EnisaMeido-kan
5.HEINONEN EmiliaOrimattilan JS
5.HEUSALA HelenaHimangan JS
7.PÖYSTI PiaYama-Arashi, Varkaus
7.IIVONEN EllaFudoshin, Pori
DT-44 (3)
1.VAHE LottaOrimattilan JS
2.TSVETKOVA AlinaTarto Do
3.POHJOLA EmmaYama-Arashi, Varkaus
DT-52 (2)
1.SÖDERHOLM AnniLahden JS
2.NIEMI RonjaOulun Judokerho
DT+52 (8)
1.UUSITALO TiiaTikkurilan Judokat, Vantaa
2.LEPPÄNIEMI VilmaLappajärven Veikot
3.PÖYSTI IdaYama-Arashi, Varkaus
3.EVÄLÄ JenniLappajärven Veikot
5.SUNDBERG MinttuHontai Judo, Helsinki
5.METSLA LeonaHyvinkään JS
7.MARTTILA LottaTurun JS
7.PENTTI FannyHämeenlinnan JS
DP-30 (8)
1.JAAKONSAARI JereFudoshin, Pori
2.KUJANHAARA JoonatanChikara, Helsinki
3.TARKKIO VikkeFudoshin, Pori
3.SALONEN PihlaFudoshin, Pori
5.LUKAS AtsTarto Do
5.PÄIVIÖ PatrikRiihimäen JS
7.HOLTSMEIER OliverTarto Do
7.GUTMANN KasparTarto Do
DP-34 (9)
1.PAVLOV PatrickTikkurilan Judokat, Vantaa
2.HEIKKINEN UrhoTikkurilan Judokat, Vantaa
3.PELKONEN KasperNokian Judo
3.JOKINEN JuusoBodonos, Kerava
5.PUNGA SanderTarto Do
5.LEPPÄLÄ JoonaPingviinit, Nurmijärvi
7.AUTIO VeetiJu Shin Kan, Ähtäri
7.NOORSALU HarryTarto Do
DP-38 (10)
1.DJOUKAEV TurpalHämeenlinnan JS
2.KANERVA VeetiKirkkonummen JS
3.KHAZIEV ArturChikara, Helsinki
3.SUUTARINEN PyryJu Shin Kan, Ähtäri
5.VIRTA SamuelHyvinkään JS
5.LEPPÄLÄ JaaniPingviinit, Nurmijärvi
7.HIETANEN JoelTampereen Judo
7.KANKKUNEN KonstaNokian Judo
DP-42 (10)
1.HOLOPAINEN JussiTikkurilan Judokat, Vantaa
2.PAJARI ViliTikkurilan Judokat, Vantaa
3.LAHTINEN TuukkaHämeenlinnan JS
3.HAKKARAINEN SanteriJigotai, Jyväskylä
5.AZIZ ZicoLahden JS
5.MÄKELÄ JuhoTampereen Judo
7.IHANAMÄKI EetuNokian Judo
7.HEINONEN HenryOrimattilan JS
DP-46 (9)
1.KANEVETS ArturTikkurilan Judokat, Vantaa
2.LIIMATAINEN JoeMeido-kan
3.SELYANIN FedorChikara, Helsinki
3.TALVITIE LassiHämeenlinnan JS
5.NIEMI LeeviJu Shin Kan, Ähtäri
5.KULMALA RasmusTampereen Judo
7.PAAVILAINEN MatiasTurun JS
7.LEHTI LeoPingviinit, Nurmijärvi
DP-50 (4)
1.TARMA MarkusJukara
2.PLOOM AlbertOokami
3.PUIKKONEN AapoTampereen Judo
DP-55 (2)
1.TIITU ArttuTikkurilan Judokat, Vantaa
2.JOKINEN SeveriMaskun Tempo
DP+55 (4)
1.NIEMI JuhoTampereen Judo
2.KULMALA RoniTampereen Judo
3.KOMULAINEN JarkkoFudoshin, Rauma
CT+57 (3)
1.JOKINEN NooraBodonos, Kerava
2.KEITAANNIEMI TinjaBodonos, Kerava
3.KAUHANEN ViiviHämeenlinnan JS
CT-44 (3)
1.SALASMAA JasmiChikara, Helsinki
2.TSVETKOVA AlinaTarto Do
3.HEUSALA HelenaHimangan JS
CT-48 (4)
1.OJURI VeeraOrimattilan JS
2.LAMBERG EliseHämeenlinnan JS
3.MATTILA SonjaTampereen Judo
CT-52 (4)
1.SEPPÄ SanniFudoshin, Pori
2.OJALA JonnaYama-Arashi, Varkaus
3.HONKO HelmiTampereen Judo
CT-57 (6)
1.JOKINEN NooraBodonos, Kerava
2.KUJANSUU ElviiraFudoshin, Pori
3.KEITAANNIEMI TinjaBodonos, Kerava
3.NYKÄNEN NooraHoljutai, Hollola
CP-38 (10)
1.AHONEN JoniOrimattilan JS
2.DJOUKAEV TurpalHämeenlinnan JS
3.PAVLOV PatrickTikkurilan Judokat, Vantaa
3.TOOMEOJA AndriOokami
5.UUSITALO ToniTikkurilan Judokat, Vantaa
5.NOORSALU HenriTarto Do
7.MALKKI KasperiYama-Arashi, Varkaus
7.LEPPÄLÄ JaaniPingviinit, Nurmijärvi
CP-42 (6)
1.OINAS WilliamTikkurilan Judokat, Vantaa
2.PAJARI ViliTikkurilan Judokat, Vantaa
3.NIITYNPÄÄ RoniMaskun Tempo
3.PULKKA JensJukara
CP-46 (8)
1.KORHONEN RoopeKajaanin Judokerho
2.KANEVETS RainerTikkurilan Judokat, Vantaa
3.LIIMATAINEN JoeMeido-kan
3.HUKKANEN VilleChikara, Helsinki
5.PETERSON MartinOokami
5.SUUTARINEN IiroJu Shin Kan, Ähtäri
7.SALONEN RasmusFudoshin, Pori
7.VIITANIEMI NikoOulun Judokerho
CP-50 (14)
1.RÖNKKÖ KevinOrimattilan JS
2.LAHTINEN JereHämeenlinnan JS
3.NIEMI SanteriOulun Judokerho
3.TARMA MarkusJukara
5.IHME EemeliOulun Judokerho
5.PERELSTEIN MarkusOokami
7.LEPPÄLÄ RasmusChikara, Helsinki
7.PLOOM AlbertOokami
CP-55 (11)
1.RÖNKKÖ ThomasOrimattilan JS
2.ABUBAKAROV IljasTarto Do
3.HEINONEN EetuMeido-kan
3.HIILAMO TuomasChikara, Helsinki
5.KOKKONIEMI SamuelKaustisen Pohjan-Vei
5.KUBAEV Sayd-ArbiTampereen Judo
7.LAHTINEN TuukkaTampereen Judo
7.TIITU ArttuTikkurilan Judokat, Vantaa
CP-60 (8)
1.KEINÄNEN NikoPingviinit, Nurmijärvi
2.SÄRKILÄ TuomasHimangan JS
3.RIMMISTÖ KalleKokkolan Budo
3.LEPING ErikOokami
5.SAARINEN TomasRauman JS Samurai
5.VAINIO OskariIppon Loimaa
7.KOJO EliasIppon Loimaa
7.ERONEN SakariTampereen Judo
CP-66 (2)
1.KESÄLÄ AakeJudo-Kan, Espoo
2.TORNIAINEN ElisMaskun Tempo
CP+66 (6)
1.SÜLLUSTE Sven-MagnusOokami
2.LAAKKONEN ElmeriNokian Judo
3.LINDEMAN RogerTampereen Judo
3.LEPISTÖ PatrikTampereen Judo
BT-52 (3)
1.PAAVOLA LiinaKaustisen Pohjan-Vei
2.SEPPÄ SanniFudoshin, Pori
3.MALKKI NooraYama-Arashi, Varkaus
BT-56 (5)
1.JOKINEN NooraBodonos, Kerava
2.ELONEN HeidiOrimattilan JS
3.SAARENPÄÄ EssiHimangan JS
BT-59 (6)
1.MATIKAINEN PihlaMaskun Tempo
2.VEIJALAINEN HennaOrimattilan JS
3.SIIVONEN Sini-TuuliMaskun Tempo
3.KEITAANNIEMI TinjaBodonos, Kerava
BT-AVOIN (5)
1.JOKINEN NooraBodonos, Kerava
2.MATIKAINEN PihlaMaskun Tempo
3.MÄGEDI KatrinOokami
BP-45 (4)
1.HUKKANEN VilleChikara, Helsinki
2.SALASMAA JasmiChikara, Helsinki
3.NIITYNPÄÄ RoniMaskun Tempo
BP-50 (3)
1.LAHTINEN JereHämeenlinnan JS
2.NIEMI SanteriOulun Judokerho
3.LEPPÄLÄ RasmusChikara, Helsinki
BP-55 (7)
1.HEINONEN EetuMeido-kan
2.MYLLYMÄKI MaximJudo-Kan, Espoo
3.KETTUNEN CasperLahden JS
3.KOKKONIEMI SamuelKaustisen Pohjan-Vei
BP-60 (5)
1.YLITALO JoelMeido-kan
2.HELASMO JoseMaskun Tempo
3.KEINÄNEN NikoPingviinit, Nurmijärvi
BP-66 (12)
1.RAMADAN AmirJudo-Kan, Espoo
2.TORNIAINEN EvertMaskun Tempo
3.ROOTALU MattiasOokami
3.TUURALA HenriRaision Ryhti
5.LE BRICON SamuelHelsingin JudoSport
5.KESÄLÄ AakeJudo-Kan, Espoo
7.MUJUNEN JoosuaChikara, Helsinki
7.METSÄNKYLÄ JoonaWaseda-Club, Uusikaupunki
BP-73 (4)
1.RÄTY JoonaOulun Judokerho
2.ALANKO MatiasSeibukan, Kurikka
3.OJURI EemeliOrimattilan JS
BP-81 (4)
1.PONSI SamiChikara, Helsinki
2.LEPPÄLÄ JerePingviinit, Nurmijärvi
3.MÄKELÄ HeikkiHeinolan Judo
N-56 (5)
1.KAIPONEN TainaFinndai, Helsinki
2.HALTTUNEN Tiia-MariDarmakai, Laukaa
3.OJANEN SuviMaskun Tempo
N-59 (5)
1.MATIKAINEN PihlaMaskun Tempo
2.KAUTTO EmiliaLappajärven Veikot
3.EKROTH KatriHämeenlinnan JS
N-AVOIN (2)
1.MÄGEDI KatrinOokami
2.VON MARTENS MirjaJudo-Kan, Espoo
M-66 (7)
1.ROOTALU MattiasOokami
2.PITKÄNEN JesseShisei, Turku
3.VON MARTENS RobertJudo-Kan, Espoo
3.TAMMEMÄE OscarOokami
M-73 (10)
1.WEITZ PhilippTampereen Judo
2.SAARI MiroTampereen Judo
3.SIF Enrico Alex KristoweOokami
3.PEKKALA TuomasTampereen Judo
5.AHONEN AnssiJigotai, Jyväskylä
5.HALME KimmoShisei, Turku
7.HUUSKO AriNokian Judo
7.LANTA VojtechShisei, Turku
M-81 (12)
1.LEPPÄLÄ JerePingviinit, Nurmijärvi
2.KORTETMÄKI AkiTampereen Judo
3.PONSI SamiChikara, Helsinki
3.MUITTARI SamiDarmakai, Laukaa
5.TALVITIE MikkoHämeenlinnan JS
5.TAIMI JoonasDarmakai, Laukaa
7.MÄKELÄ HeikkiHeinolan Judo
7.WAHLBERG AndersShisei, Turku
M-100 (5)
1.KOSKELO VesaKajaanin Judokerho
2.KASKISTO JuhaniFudoshin, Rauma
3.HAUKKALA TeroSeinäjoen JS