Samurai Cup III 14.9.2013 Nummela

Sarjat

Tulokset

BT-48 (2)
1.PAAVOLA LiinaKaustisen Pohjan-Vei
BT-52 (5)
1.JOKINEN NooraBodonos, Kerava
2.SAARINEN MirjamBudoviikingit, Helsinki
3.ELONEN HeidiOrimattilan JS
BT-57 (6)
1.KANERVA EmiliaKirkkonummen JS
2.MATIKAINEN PihlaMaskun Tempo
3.VERLIN InkaHontai Judo, Helsinki
BT-63 (4)
1.VAHERI VilmaHyvinkään JS
2.MIETTINEN ClaudiaMeido-kan
3.WESTERBERG IdaShirokawa, Porvoo
BP-50 (2)
1.KOSKINEN SamuliHämeenlinnan JS
2.RÖNKKÖ KevinOrimattilan JS
BP-55 (9)
1.RAJANIEMI JyriNummelan Judo
2.HEINONEN EetuMeido-kan
3.CASPER KettunenLahden JS
3.KOKKONIEMI SamuelKaustisen Pohjan-Vei
BP-60 (9)
1.TUURALA HenriRaision Ryhti
2.SAHA LuukasOrimattilan JS
3.OLIN ValtteriBodonos, Kerava
3.YLITALO JoelMeido-kan
BP-66 (13)
1.MÄÄTTÄ HenriJudo-Kan, Espoo
2.MÄKINEN OskariNummelan Judo
3.HUOTARI MatiasMeido-kan
3.HIRVONEN OskariOrimattilan JS
5.RÖNKKÖ StefanOrimattilan JS
5.PAANANEN JaniIisalmen JS
7.NYBERG ValtteriMaskun Tempo
7.VÄLIMÄKI JuliusRaision Ryhti
BP-73 (12)
1.LAAKKONEN AkuMeido-kan
2.HALONEN PyryMeido-kan
3.VEPSÄ MattiSuomen kamppailu-urh
3.HÄNNINEN KonstaPikadon, Pieksamäki
5.INGET SakuHämeenlinnan JS
5.RAERINNE KristerIisalmen JS
7.BERGGREN HenriMeido-kan
7.MATTILA AleksiHyvinkään JS
BP-81 (10)
1.HANNULA HenriHämeenlinnan JS
2.JUOPPERI MattiKirkkonummen JS
3.OINONEN AkiHämeenlinnan JS
3.KARI ErkkaMeido-kan
BP+81 (4)
1.NEUVONEN JuusoSavonlinnan Shikata
2.HALMINEN OskariWaseda-Club, Uusikaupunki
3.KEITAANNIEMI TatuBodonos, Kerava
AT-57 (4)
1.KANERVA EmiliaKirkkonummen JS
2.MATIKAINEN PihlaMaskun Tempo
3.KOSONEN MarianneKerimäen Judonoko
AT-63 (4)
1.JAUHIAINEN LauraMeido-kan
2.BARTON AlexandraKirkkonummen JS
3.MONTESINOS AlisonJudo club du gard
AP-66 (8)
1.KÖRKKÖ EliasOulun Judokerho
2.TAPIO JoonasOulun Judokerho
3.RONKAINEN TuomasJudo-Kan, Espoo
3.JUSSILA JereOulun Judokerho
AP-73 (5)
1.VILLANELLO RemoHelsingin JudoSport
2.KAEWASA SikkoHämeenlinnan JS
3.HOLOPAINEN MatiasTikkurilan Judokat, Vantaa
AP-81 (7)
1.KALJULAID Klen CristoferOokami
2.LAAMANEN AatuTampereen Judo
3.MERISAARI RikuRaision Ryhti
3.SAARI OttoSalon Budoseura
AP+90 (5)
1.HALMINEN OskariWaseda-Club, Uusikaupunki
2.PUUMALAINEN JuhoMikkelin Judo
3.LEMBER HookanOokami